banner-image

Opis w
przygotowaniu...jk

Oddział przedszkolny przy NSP1 w Krakowie Ekolaki powstał z myślą o rodzicach którzy pragną aby ich pociechy były wszechstronnie rozwinięte, odpowiednio stymulowane i otoczone opieką na najwyższym poziomie. Bezpieczeństwo naszych milusińskich to dla nas priorytet.

Tematem przewodnim naszego przedszkola jest ekologia w szerokim tego słowa znaczeniu od segregacji poprzez zaszczepienie miłości do zwierząt aż po czynny udział w akcjach wspomagających ochronę środowiska.
Naszą misją jest wydobycie potencjału każdego dziecka i umożliwienie jemu wszechstronnego poznawania świata. Jest to możliwe dzięki zajęciom edukacyjnym o różnej tematyce. Rozwijamy u dzieci zamiłowanie do nauk ścisłych, humanistycznych, artystycznych. Naszym atrybutem jest książka, a najwyższą wartością kultura osobista.