Szukasz dobrego, bezpiecznego przedszkola dla swojego dziecka? Zapraszamy na spotkanie.

W celu umówienia się na spotkanie rekrutacyjne prosimy o dokonanie wpisu zgłoszenia poprzez formularz zamieszczony obok.

Skontaktujemy się z Państwem w ciągu kilku dni, w celu ustalenia terminu spotkania.

Spotkanie rekrutacyjne to świetna okazja, żeby poznać się nawzajem, pomówić o Państwa i dziecka oczekiwaniach i potrzebach oraz ustalić wszystkie szczegóły.

Mogą Państwo również wysłać wiadomość bezpośrednio na nasz adres e-mail: przedszkole.ekolaki@gmail.com

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

.

Zobacz więcej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów i w związku z procesem rekrutacji oraz prowadzenia korespondencji mailowej lub komunikacji telefonicznej ze Szkołą. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz usunięcia w dowolnym momencie. Dane osobowe nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani nie zapadają na ich podstawie zautomatyzowane decyzje (nie dochodzi do profilowania). Administratorem danych osobowych jest Niepubliczne Przedszkole Ekolaki z siedzibą w Krakowie, przy ul. Norymberska 10C.