banner-image

Zapraszamy do pobrania naszych Ekolakowych kolorowanek i pomalowanie ich w wolnym czasie.

Zachęcamy też do przysyłania prac rysunkowych, które umieścimy w naszej galerii.

Miłej zabawy!

Pisu-Pisu – KLIK

Gry edukacyjne odpowiednie do wieku dziecka, artykuły i książeczki do czytania najmłodszym.

Lulek VOD – KLIK

Edukacja przez zabawę. Staramy się, by w naszej kranie nie brakowało wartościowych treści. Można się tu nauczyć liczyć, czytać, pisać, określać nazwy miesięcy czy poznawać godziny na zegarze. Pokazujemy dzieciom nuty, pomagamy zapamiętać numery alarmowe, czy pierwsze słowa w języku angielskim. Zachęcamy do czytania książek, rysowania na kartce, śpiewania. Przekonujemy, że warto myć zęby, a mycie głowy wcale nie jest takie straszne! Radzimy się specjalistów. Nasze zabawy były przygotowywane wspólnie z pracownikami Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Wrocławskiego pod kierownictwem dr Elżbiety Jezierskiej-Wiejak.

Kiddoland – KLIK

Kiddoland to projekt, który powstał z myślą o przedszkolakach (3-6 lat) ale zarówno młodsze jak i starsze dzieci mogą znaleźć tu coś dla siebie. Kiddoland to edukacyjnebezpieczne gry i zabawy bez przemocy, stworzone na podstawie psychologicznego rozwoju przedszkolaków, dzięki czemu prezentują wysoki poziom edukacyjny dla tej grupy wiekowej. Wszystkie gry i zabawy opierają się na zasadzie EDUTAINMENT – dziecko miło spędza czas bawiąc się i jednocześnie zdobywa wiedzę. Dzięki atrakcyjnej formie, kolorowej i wesołej grafice, a także dźwiękach lektora, który uczestniczy w zabawach i edukacji, gry kiddoland zachęcają do nauki i poznawania świata. Kiddoland to także pomoc dla rodziców, ponieważ podpowiada jak w interesujący sposób zachęcić do nauki, a także sugeruje jakie obszary wiedzy powinny być zgłębione w wieku przedszkolnym.